| : | |
|---|---|
SL1825AL
SLCNC
Тиімсіз қолмен азықтандыру, сәйкес келмейтін кесу дәлдігі және қатты материал қалдықтары сізді әлі де ұстай ма? Толығымен біріктірілген автоматты беру жүйесі бар былғары тербелмелі пышақ кесетін автоматты машинамыз осы маңызды ауырсыну нүктелерін тікелей шешеді. Шеберханаңызды 'қолмен тәуелділік' күйінен 'дәл автоматтандыру ' күйіне ауыстыру уақыты келді.
Дәстүрлі былғары өңдеуде кесу кезеңі көбінесе жасырын шығындарға әкелетін ең үлкен кедергі болып табылады.
1. Жоғары материал қалдықтары: Қолмен ұя салу оператор тәжірибесіне сүйенеді және көбінесе оңтайлы орналасуларға қол жеткізе алмайды. Орналасқан жерді анықтау қателерімен бірге бұл материалды пайдаланудың төмендігіне әкеледі - әрбір өндіруші үшін үлкен бас ауруы.
2. Жоғары және өсіп келе жатқан еңбек шығындары: Қолмен кесу баяу және көп қол күшін қажет етеді. Білікті жұмысшылардың жалақысы жылдан-жылға артып келе жатқандықтан, еңбек шығындары операциялық шығындарыңызды арттырып, маржаға түсуде.
3. Төмен және сәйкес емес дәлдік: Тіпті тәжірибелі жұмысшылар 1–2 мм-ге дейінгі шағын орналасу қателерін жиі жібереді. Дәлдік маңызды болған сөмкелер мен аяқ киім сияқты өнімдер үшін бұл сырғымалар сәйкес келмейтін бөліктерге, сынықтардың жоғарылауына және сапаның айтарлықтай төмендеуіне әкелуі мүмкін.
4. Тиімсіз жұмыс процесі: үлгілерді бақылау, үлгілерді орналастыру және пышақпен немесе қайшылармен кесудің қолмен орындалатын процесі көп сатылы және өте баяу, бұл бүкіл өндіріс жолында үлкен кедергі жасайды.
Бұл машинаның шынайы күші оның автоматты түрде беру конвейер үстелінде жатыр. Бұл тек тамақтандыру құралы емес; бұл былғары өңдеу жұмыс процесінде түпкілікті тиімділікті ашудың кілті.
1. Төменгі еңбек шығындары үшін толық автоматты кесу
Конвейердің жұмыс үстелі былғары орамының барлық түрлерімен үйлесімді, қолмен тарту және тарату қажеттілігін болдырмайды. Жүйе CAD файлдарын оңтайландырылған кесу жолына түрлендіреді, беруді де, кесуді де серво басқарылатын дәлдікпен орындайды. Бүкіл процесс жұмыс кезінде нөлдік қолмен араласуды қажет етеді.
2. Максималды өткізу қабілеті үшін үздіксіз, тоқтаусыз кесу Жүйеде 'орамды жалғастыру' функциясы бар. Жұмыс үстеліндегі бөлік кесілгеннен кейін, конвейер келесі жұмысты дереу бастау үшін келесі бөлікті кесу аймағына тарта отырып, материалды автоматты түрде алға жылжытады. Бұл үздіксіз жұмыс процесі жалпы тиімділікті күрт арттыра отырып, парақтар арасындағы нөлдік жұмыс уақытын білдіреді. |
|
3. Тамаша әрлеуге арналған жоғары жиілікті тербелмелі пышақ
Біздің жоғары жиілікті пышақ теріні жылусыз физикалық түрде кесіп тастайды, бұл лазерлерге тән күйген немесе қатайған жиектерді болдырмайды. Нәтижесі – мінсіз тегіс, таза кесу, бұл қайталама қырқу қажеттілігін болдырмайды. Бұл жоғары сапалы аяқ киімге, сөмкелерге және жиһаздарға өте ыңғайлы.
4. Материалды сақтау үшін интеллектуалды ұя салу Қосылған бағдарламалық құрал қуатты автоматты кірістіру функциясын ұсынады. Ол материал өлшемдерін талдайды және материалды пайдалануды барынша арттыра отырып, кесілген бөліктердің орналасуын оңтайландырады. Бұл саланың ең үлкен мәселесін тікелей шешеді: материалдың төмен өнімділігі. |
|
5. Қарапайым, пайдаланушыға ыңғайлы жұмыс
Автоматтандырылған CNC жүйесін меңгеру өте оңай. Ол стандартты дизайн файлдарының (DXF, AI, SVG және т.б.) тікелей импортын қолдайды. Жаңа жұмысшы бір сағат ішінде машинаны өз бетінше басқаруға үйрете алады — арнайы техникалық білім қажет емес.
6. Қысқартылған техникалық қызмет көрсету үшін берік құрылыс
Тұрақты түрде жасалған, машинаның жақтауы ауыр дәнекерленген болаттан жасалған. Ол сенімді жапондық сервоқозғалтқыштармен және жоғары дәлдіктегі сызықтық бағыттаушы рельс пен тірек беру жүйесімен жұмыс істейді. Вольфрам болаттан жасалған жүздер ерекше төзімділікті ұсынады. Бұл сенімді инженерия тамаша сенімділікті, ақаулардың төмен деңгейін және ең аз ұзақ мерзімді техникалық қызмет көрсету шығындарын қамтамасыз етеді.
Біздің автоматты былғары кескішіміз дәлдік, тиімділік және материалды пайдалану маңызды болып табылатын салаларға өте ыңғайлы:
Аяқ киім өнеркәсібі: аяқ киімнің соңғы өлшемдеріне дәл сәйкес келетін үстіңгі бөліктерді, ішкі табандарды және тілдерді кесіп, 'ассиметриялық жұптар' қолмен кесу мәселесін шешеді.
Сөмке және багаж өнеркәсібі: корпустық панельдерді, төсемдерді және аппараттық саңылауларды мінсіз кесіңіз. Қисық бұрыштар мен трапеция тәрізді бөлгіштер сияқты күрделі және дұрыс емес пішіндерді оңай өңдеңіз.
Былғарыдан жасалған бұйымдар өнеркәсібі: былғарының табиғи дәнінің тұтастығын сақтай отырып, түпкілікті өнімнің премиум сезімін арттыра отырып, әмияндарды, белдіктерді және журнал мұқабаларын өңдеңіз.
Автокөлік интерьер өнеркәсібі: Автокөлік орындықтары мен руль дөңгелегі қақпақтарына арналған шынайы былғарыдан кесіңіз, бұл күрделі қисық беттерге тамаша сәйкес келеді.
| Параметр | мәні |
|---|---|
| Үлгі | SL1825AL |
| Жұмыс аймағы | 1800x2500мм |
| Максималды кесу жылдамдығы | ≤1800мм/с |
| Жұмыс үстелі | Автоматты азықтандыру конвейерінің үстелі |
| Басқару режимі | CAM |
| Бекіту әдісі | Вакуумды сору |
| Брутто салмағы | 1300 кг |
| Қамтылған бағдарламалық құрал | Машинаны басқару және автоматты кірістіру бағдарламалық құралы |
| Файл пішімін қолдау | AutoCAD, AI, CorelDraw, Inkscape және т.б. |
| Кесуге төзімділік | ±0,1мм |
| Максималды кесу қалыңдығы | ≤40мм |
| Қолжетімді құралдар | Тербелмелі пышақ, тесу құралдары, таңбалау қаламы |
| Қолданылатын материалдар | Шынайы былғары және синтетикалық былғары (орамдар) |
| Қауіпсіздік құрылғылары | Апаттық тоқтатулар, соқтығысуға қарсы жүйе, инфрақызыл сенсорлар |
| Жетек жүйесі | Жапондық серво моторлары, Тайваньдық бағыттаушы рельстер және тірек |
| Вольтаж | 220В / 380В ±10%, 50/60Гц |
| Кепілдік | 3 жыл |
| Номиналды қуат | 11кВт |
Табысты болашаққа келесі қадамды жасаңыз. Арнайы ұсынысыңызды алу үшін бүгін бізге хабарласыңыз:
✅ Тегін кесу үлгісі: бізге тері мен дизайн файлдарыңызды жіберіңіз. Біз машинаның керемет дәлдігін көрсету үшін тегін үлгіні кесу қызметін ұсынамыз.
✅ Тегін аксессуарлар пакеті: қосалқы пышақтарды, пышақ ұстағыштарды, шектеу қосқыштарын және сырғытпаларды қамтитын тегін сыйлық пакетін алыңыз.
✅ Жаңартылған кепілдік: Қазір тапсырыс беріңіз және жан тыныштығы үшін 3 жылдық толық машина кепілдігін және өмір бойы техникалық қолдауды пайдаланыңыз.
Тегін баға ұсынысыңызды сұраңыз
Шынайы былғары өнеркәсібіне арналған SLCNC CNC былғары кесетін станок
CNC тығыздағыштарды кесетін машинаны таңдауға арналған негізгі 10 сұрақ
Көміртекті талшықты шыны талшықты Prepreg кесу машинасы қалай жұмыс істейді
SLCNC PET киізден жасалған акустикалық панельді кесу машинасының артықшылықтары
Планшетті цифрлық кескіш баспа өнеркәсібінде қалай жұмыс істейді
PET Felt акустикалық панельді кесу машинасы қалай жұмыс істейді
Неліктен SLCNC CNC тығыздағыш кесетін машинаны таңдау керек?