| Infhaighteacht Tábla Conveyor: | |
|---|---|
SL1825AL
SLCNC
An bhfuil tú fós á choinneáil siar ag beathú láimhe neamhéifeachtúil, cruinneas gearrtha neamhréireach, agus dramhaíl mór ábhair? Réitíonn ár Meaisín Gearradh Scian Ascalaithe Leathar Uathoibríoch, a bhfuil córas uathoibríoch beathaithe lán-chomhtháite aige, go díreach na pointí pian ríthábhachtacha seo. Tá sé in am do cheardlann a aistriú ó stát ina bhfuil “spleáchas láimhe” go ceann de “beachtais uathoibrithe ” .
I bpróiseáil leathair traidisiúnta, is minic gurb é an chéim gearrtha an bac is mó, rud a fhágann go bhfuil costais shuntasacha i bhfolach.
1. Dramhaíl Ábhar Ard: Braitheann neadú láimhe go mór ar thaithí an oibreora agus is minic a theipeann ar an leagan amach is fearr a bhaint amach. In éineacht le hearráidí suite, is é an toradh a bhíonn air seo ná úsáid íseal ábhair – tinneas cinn mór do gach monaróir.
2. Costais Saothair Ard & Ardaithe: Tá gearradh láimhe mall agus éilíonn sé go leor iarracht láimhe. Agus pá d’oibrithe oilte ag dreapadh bliain i ndiaidh bliana, leanann costais saothair ag brú do chostais oibriúcháin suas agus ag ithe i gcorrlaigh.
3. Beachtas Íseal & Neamh-chomhsheasmhach: Fiú is minic a dhéanann oibrithe a bhfuil taithí acu earráidí beaga suite de 1-2 mm. I gcás táirgí cosúil le málaí agus coisbheart, áit a bhfuil tábhacht le cruinneas, is féidir leis na duillíní seo a bheith ina gcúis le páirteanna mímheaitseála, rátaí fuíoll níos airde, agus titeann suntasach ar cháilíocht.
4. Sreabhadh Oibre Neamhéifeachtúil: Tá an próiseas láimhe chun patrúin a rianú, teimpléid a shuíomh, agus a ghearradh le scian nó deimhis ilchéimneach agus thar a bheith mall, rud a chruthaíonn tarraing mhór ar do líne táirgeachta iomlán.
Tá fíorchumhacht an mheaisín seo ina tábla iompair beathaithe uathoibríoch. Ní hamháin gur uirlis chothaithe é seo; tá sé an eochair do dhíghlasáil éifeachtacht deireadh-go-deireadh i do sreabhadh oibre próiseála leathair.
1. Gearradh go hiomlán Uathoibríoch le haghaidh Costais Saothair Íochtarach
Tá an tábla oibre iompair ag luí le gach cineál leathair rollta, rud a fhágann go bhfuil gá le tarraingt agus scaipeadh láimhe. Tiontaíonn an córas comhaid CAD go cosán gearrtha optamaithe, ag déanamh beathú agus gearradh le cruinneas servo-tiomáinte. Éilíonn an próiseas iomlán idirghabháil láimhe nialasach le linn oibriú.
2. Gearradh Leanúnach, Gan stad le haghaidh Tréchur Uasta Tá feidhm 'leanúint rolla' sa chóras. Chomh luath agus a ghearrtar an t-alt ar an gclár oibre, cuireann an iompair an t-ábhar chun cinn go huathoibríoch, ag tarraingt an chéad chuid eile isteach sa limistéar gearrtha chun tús a chur leis an gcéad phost eile láithreach. Ciallaíonn an sreabhadh oibre gan uaim seo náid aga neamhfhónaimh idir leatháin, rud a chuireann go mór leis an éifeachtúlacht fhoriomlán. |
|
3. Scian Ascalaithe Ard-Minicíochta le haghaidh Críoch Foirfe
Déanann ár lann ard-minicíochta an leathar a ghearradh go fisiciúil gan teas a ghiniúint, rud a chosc ar na himill dóite nó cruaite atá coitianta le léasair. Is é an toradh gearrtha breá réidh, glan gan aon burrs, rud a chuir deireadh leis an ngá atá le bearradh tánaisteach. Tá sé oiriúnach le haghaidh uachtair bróg ard-deireadh, málaí, agus troscán.
4. Neadú Chliste chun Ábhar a shábháil Tá feidhm neadaithe uathoibríoch chumhachtach ag na bogearraí atá san áireamh. Déanann sé anailís ar thoisí an ábhair agus uasmhéadaíonn sé leagan amach do phíosaí gearrtha, ag uasmhéadú úsáid ábhair. Réitíonn sé seo go díreach an dúshlán is mó atá ag an tionscal: táirgeacht íseal ábhair. |
|
5. Oibriú Simplí, Éasca le húsáid
Tá an córas CNC uathoibrithe thar a bheith éasca a mháistir. Tacaíonn sé le hallmhairiú díreach comhaid dearadh caighdeánach (DXF, AI, SVG, etc.). Is féidir oibrí nua a oiliúint chun an meaisín a oibriú go neamhspleách i gceann uair an chloig amháin – níl aon chúlra teicniúil ag teastáil.
6. Tógáil Durable le haghaidh Cothabháil Laghdaithe
Tógtha go deireanach, tá fráma an mheaisín déanta as cruach táthaithe tromshaothair. Tá sé faoi thiomáint ag mótair servo Seapáine iontaofa agus córas tarchurtha iarnróid agus raca treorach líneach ard-chruinneas. Tairgeann na lanna cruach tungstain marthanacht eisceachtúil. Cinntíonn an innealtóireacht láidir seo iontaofacht den scoth, rátaí teip íseal, agus costais chothabhála fadtéarmacha íosta.
Tá ár Gearrthóir Leathar Beathú Uathoibríoch oiriúnach foirfe do thionscail ina bhfuil cruinneas, éifeachtúlacht agus úsáid ábhair ríthábhachtach:
Tionscal Coisbhirt: Uachtair gearrtha, boinn istigh, agus teangacha a mheaitseálann go beacht le toisí deiridh na mbróg, agus réitíonn an tsaincheist choitianta maidir le gearradh láimhe 'péirí neamhshiméadracha.'
Tionscal Mála & Bagáiste: Painéil choirp, líneálacha, agus suíomhanna poll crua-earraí gearrtha go foirfe. Déan cruthanna casta agus neamhrialta a láimhseáil go héasca ar nós gussets cuartha agus roinnteoirí trapezoidal.
Tionscal Earraí Leathar: Sparán próisis, criosanna, agus clúdaigh irisí agus sláine gráin nádúrtha an leathar á gcaomhnú, ag cur le mothú préimhe an táirge deiridh.
Tionscal Interiors Feithicleach: Gearr leathar fíor le haghaidh suíocháin charranna agus clúdaigh roth stiúrtha, ag meaitseáil go foirfe dromchlaí cuartha casta le haghaidh oiriúnachta agus bailchríoch níos fearr.
| Paraiméadar | Luach |
|---|---|
| Múnla | SL1825AL |
| Réimse Oibre | 1800mm x 2500mm |
| Luas Gearrtha Uasta | ≤1800mm/s |
| Clár oibre | Tábla Conveyor Auto-Beathú |
| Mód Rialaithe | CAM |
| Modh Fosúcháin | Súchán Fholúis |
| Meáchan Comhlán | 1300kg |
| Bogearraí san áireamh | Rialú Meaisín & Bogearraí Neadaithe Uathoibríoch |
| Tacaíocht Formáid Comhaid | AutoCAD, AI, CorelDraw, Inkscape, etc. |
| Caoinfhulaingt a ghearradh | ±0.1mm |
| Tiús Gearradh Max | ≤40mm |
| Uirlisí ar Fáil | Scian Ascalach, Uirlisí Punchála, Peann Marcáil |
| Ábhair Infheidhme | Fíor Leathar & Leathar Sintéiseach (Rollaí) |
| Feistí Sábháilteachta | Stadanna Éigeandála, Córas Frith-Imbhuailte, Braiteoirí Infridhearg |
| Córas Tiomáint | Mótair Servo Seapánacha, Ráillí Treorach & Raca Téaváine |
| Voltas | 220V / 380V ±10%, 50/60HZ |
| Bharántas | 3 Blianta |
| Cumhacht Rátáil | 11KW |
Tóg an chéad chéim eile i dtreo todhchaí níos brabúsaí. Déan teagmháil linn inniu chun do thairiscint speisialta a éileamh:
✅ Gearradh Samplach In Aisce: Seol do chuid leathair agus do chomhaid dearaidh chugainn. Cuirfimid seirbhís gearrtha samplach saor in aisce ar fáil chun cruinneas dochreidte an mheaisín a léiriú.
✅ Pacáiste Cúlpháirtí Saor in Aisce: Faigh pacáiste bronntanais saor in aisce lena n-áirítear lanna spártha, sealbhóirí lann, lasca teorann, agus sleamhnáin.
✅ Barántas Uasghrádaithe: Ordaigh anois agus bain sult as Barántas Meaisín Iomlán 3 Bliana móide tacaíocht theicniúil ar feadh an tsaoil le haghaidh suaimhneas intinne iomlán.
Iarr ar do ráiteas saor in aisce,
SLCNC CNC Meaisín Gearradh Leathar Do Thionscal Leathar Fíor
Príomhcheisteanna Barr 10 maidir le Meaisín Gearradh Gasket CNC a Roghnú
Conas a Oibríonn Meaisín Gearradh Prepreg Fiberglass Carbóin
Buntáistí SLCNC PET Feilt Meaisín Gearradh Painéal Fuaimiúil
Conas a Oibríonn an Gearrthóir Digiteach Flatbed sa tionscal priontála
Conas a Oibríonn an Meaisín Gearradh Painéil Fuaimiúil Feilte PET