| ရရှိနိုင်မှု- | |
|---|---|
SL2530CL
SLCNC
သဘာဝသားရေနဲ့ အလုပ်လုပ်တဲ့အခါ လက်မတိုင်းဟာ အဖိုးတန်ပစ္စည်းတစ်ခုပါ။ ပစ္စည်း၏မွေးရာပါ ပုံမမှန်မှုများ၊ သဘာဝအစက်အပြောက်များနှင့် ထူးခြားသောပုံစံများသည် ရိုးရာလက်စွဲ သို့မဟုတ် ဖြတ်တောက်ခြင်းနည်းလမ်းများအတွက် သိသာထင်ရှားသောစိန်ခေါ်မှုများကို ဖြစ်ပေါ်စေပြီး ထိရောက်မှုမရှိခြင်း၊ မြင့်မားသောစွန့်ပစ်ပစ္စည်းများနှင့် အရည်အသွေးမညီခြင်းတို့ကို ဖြစ်စေသည်။
SLCNC မှ SL2530CL ဒစ်ဂျစ်တယ်သားရေဖြတ်စက်သည် ဤပြဿနာများကိုဖြေရှင်းရန်အတွက် အင်ဂျင်နီယာချုပ်ဖြစ်ပါသည်။ ၎င်းသည် ဖြတ်တောက်သည့်စက်တစ်ခုမျှသာဖြစ်သည်။ ၎င်းသည် သင့်အမြတ်အစွန်းကို အမြင့်ဆုံးရရှိရန် ဒီဇိုင်းထုတ်ထားသည့် ပြီးပြည့်စုံသော၊ ဉာဏ်ရည်ထက်မြက်သော သားရေအသိုက်နှင့် ဖြတ်တောက်သည့်ဖြေရှင်းချက်တစ်ခုဖြစ်သည်။
အမြတ်အစွန်းရှိသော သားရေပြုပြင်ခြင်း၏ သော့ချက်မှာ ပစ္စည်းအသုံးချခြင်းဖြစ်သည်ကို ကျွန်ုပ်တို့နားလည်ပါသည်။ SL2530CL သည် သင့်ကုန်ကျစရိတ်ထိန်းချုပ်မှုကို အဆင့်သစ်တစ်ခုသို့မြှင့်တင်ရန် အစွမ်းထက်သောဆော့ဖ်ဝဲလ်နှင့် ကြံ့ခိုင်သောဟာ့ဒ်ဝဲတို့ကို ပေါင်းစပ်ထားသည်။
ကျွန်ုပ်တို့၏စနစ်တွင် စစ်မှန်သောဉာဏ်ရည်ကိုပေးဆောင်ရန် ပေါင်းစပ်လုပ်ဆောင်သော core software module သုံးခုပါဝင်သည်-
Contour Scanning & Defect Recognition - အဓိပ္ပါယ်ရှိသော မြင့်မားသောစက်မှုကင်မရာသည် နွားဖြူခွံတစ်ခုလုံး သို့မဟုတ် သိုးအရေပြား၏ ပုံမှန်မဟုတ်သော ကောက်ကြောင်းကို တစ်ချက်နှိပ်ရုံဖြင့် အပြစ်အနာအဆာရှိသော ဧရိယာများကို အမှတ်အသားပြုနိုင်စေပါသည်။
Advanced Nesting Engine- သင်၏ပုံစံဒေတာအပေါ် အခြေခံ၍ စနစ်သည် အသုံးပြုနိုင်သော သားရေဧရိယာအတွင်း မီလီစက္ကန့်အဆင့် အလိုအလျောက် အသိုက်ပြုလုပ်ပေးကာ ချွတ်ယွင်းချက်များကို ထက်မြက်စွာ ရှောင်ရှားကာ ဖြတ်တောက်ထားသော အပိုင်းများကြား ကွာဟမှုကို လျှော့ချပေးပါသည်။ ၎င်းသည် ပျမ်းမျှပစ္စည်းအထွက်နှုန်းကို 10% ကျော်တိုးစေသည်။
စက်ထိန်းချုပ်ရေးဆော့ဖ်ဝဲလ် - အလိုလိုသိမြင်နိုင်သောအသုံးပြုသူကြားခံသည် သင့်အား DXF/PLT ဖိုင်များကိုတင်သွင်းနိုင်ပြီး ထုတ်လုပ်မှုကိုချက်ချင်းစတင်နိုင်ကာ ငွေကုန်ကြေးကျများပြီး အချိန်ကုန်သောရုပ်ပိုင်းဆိုင်ရာသေဆုံးမှုများလိုအပ်မှုကို ဖယ်ရှားပေးပါသည်။

မြန်နှုန်းမြင့်ထုတ်လုပ်ခြင်း- တင်သွင်းလာသော ဂျပန်ဆာဗာမော်တာများဖြင့် တပ်ဆင်ထားသောကြောင့် စက်သည် အမြင့်ဆုံးဖြတ်တောက်မှုအမြန်နှုန်း 1800mm/s ကိုရောက်ရှိကာ ကျွမ်းကျင်လက်စွဲအလုပ်သမားထက် 4-6 ဆ ပိုမိုထိရောက်စေသည်။
ချို့ယွင်းချက်မရှိသော အရည်အသွေး - တိကျမှုမြင့်မားသော ထိုင်ဝမ်လမ်းညွှန်သံလမ်းများနှင့် တွဲလျက်၊ SL2530CL သည် ထပ်ခါတလဲလဲနိုင်သော တည်နေရာတိကျမှုကို ±0.1 မီလီမီတာ ရရှိပြီး အစိတ်အပိုင်းတစ်ခုချင်းစီကို ဒီဇိုင်းသတ်မှတ်ချက်များအဖြစ် စုံလင်စွာဖြတ်တောက်ထားကြောင်း သေချာစေသည်။
SL2530CL တစ်ခုတည်းသည် သမားရိုးကျ စက်ကိရိယာများထက် များစွာသော လုပ်ဆောင်နိုင်စွမ်းကို ပေးစွမ်းနိုင်ပြီး အလုပ်များစွာကို လုပ်ဆောင်နိုင်သည်-
ကြိမ်နှုန်းမြင့်မားသော ဓားခုတ်ဖြတ်ခြင်း- စစ်မှန်သောနှင့် ဓာတုသားရေ အမျိုးအစားအမျိုးမျိုးကို ခက်ခက်ခဲခဲ ဖြတ်တောက်သည်။
တိကျစွာထိုးခြင်း- လေဝင်လေထွက်ပေါက်များ၊ ချုပ်ရိုးလမ်းညွှန်များနှင့် အခြားအင်္ဂါရပ်များကို ဖန်တီးရန်အတွက် အမျိုးမျိုးသော အချင်းဖောက်ခြင်းကိရိယာများ တပ်ဆင်ထားနိုင်သည်။
ရှင်းလင်းသော အမှတ်အသား- အစိတ်အပိုင်းများကို အမှတ်အသားပြုလုပ်ရန် ငွေရောင်ဘောပင် သို့မဟုတ် ပျောက်နေသော မှင်ဘောပင်ကို အသုံးပြု၍ နောက်ဆက်တွဲ အပ်ချုပ်သည့်လုပ်ငန်းစဉ်များအတွက် ရှင်းလင်းသော လမ်းညွှန်ချက်ပေးသည်။
အလေးချိန် 2000 ကီလိုဂရမ်ရှိသော စက်သည် စိတ်ဖိစီးမှုကို ဖယ်ရှားရန်နှင့် ပုံပျက်ခြင်းမှ ကာကွယ်ရန် အပူချိန်မြင့်သော အပူကုသမှုကို ခံယူသည့် လေးလံသော ဂဟေဘောင်တစ်ခုပါရှိသည်။ အပိုင်းပိုင်းခွဲထားသော ဖုန်စုပ်စားပွဲတစ်ခုသည် ဖြတ်တောက်စဉ်အတွင်း သားရေကို ခိုင်မြဲစွာတည်ရှိစေပြီး သေးငယ်သောအပိုင်းအစများပင် ရွှေ့ပြောင်းခြင်းမှ ကာကွယ်ပေးသည်။
| ပါရာမီတာ | သတ်မှတ်ချက် |
|---|---|
| မော်ဒယ် | SL2530CL |
| လုပ်ငန်းခွင် | 2500mm × 3000mm (စိတ်ကြိုက်ပြင်ဆင်နိုင်သည်) |
| လုပ်ဆောင်ချက်များ | ဖြတ်ခြင်း၊ ထိုးခြင်း၊ အမှတ်အသားပြုလုပ်ခြင်း။ |
| အမြင့်ဆုံးဖြတ်တောက်မှုမြန်နှုန်း | ≤1800mm/s |
| ထိန်းချုပ်မုဒ် | CAM |
| ပြုပြင်နည်း | ပိုင်းခြားထားသော ဖုန်စုပ်စုပ်စက် |
| ဖြတ်တောက်ခြင်း သည်းခံခြင်း။ | ±0.1mm |
| Max Cutting Thickness | ≤40mm |
| Drive စနစ် | Japan Servo Motor၊ Taiwan Guide Rail & Rack |
| Software Suite | စက်ဆော့ဖ်ဝဲ၊ Nesting ဆော့ဖ်ဝဲ၊ သားရေဆော့ဖ်ဝဲ |
| ဘေးကင်းရေးကိရိယာ | အရေးပေါ်ခလုတ်များ၊ တိုက်မှုဆန့်ကျင်ကိရိယာ၊ အနီအောက်ရောင်ခြည် အာရုံခံကိရိယာများ |
| အဆင့်သတ်မှတ်ပါဝါ | 11KW |
| လျှပ်စစ်ဓာတ်အားထုတ်ပေးသောကိရိယာ | 220V / 380V၊ 50HZ / 60HZ (စိတ်ကြိုက်ပြင်ဆင်နိုင်သည်) |
| စုစုပေါင်းအလေးချိန် | 2000 ကီလိုဂရမ် |
| အာမခံ | ၃ နှစ် |
SL2530CL သည် တန်ဖိုးမြင့်ပြောင်းလွယ်ပြင်လွယ်ပစ္စည်းများအတွက် အထူးဒီဇိုင်းထုတ်ထားပြီး အောက်ပါစက်မှုလုပ်ငန်းများအတွက် ပြီးပြည့်စုံသောရွေးချယ်မှုဖြစ်သည်။
မော်တော်ကားအတွင်းခန်း - ထိုင်ခုံများ၊ စတီယာရင်ဘီးကာဗာများ၊ ဒက်ရှ်ဘုတ်များ၊ တံခါးဘောင်များ။
အိတ်များနှင့် ခရီးဆောင်အိတ်- ဇိမ်ခံလက်ကိုင်အိတ်များ၊ ပိုက်ဆံအိတ်များ၊ ပိုက်ဆံအိတ်များ။
ဖိနပ်ထုတ်လုပ်ခြင်း- သားရေဖိနပ်၊ ဖိနပ်အထက်ပိုင်း၊ insoles။
ပရိဘောဂနှင့် ကူရှင်- သားရေစစ်စစ် ဆိုဖာများ၊ ကုလားထိုင်များ။
အဝတ်အစားနှင့် ဆက်စပ်ပစ္စည်းများ- သားရေအကျီများ၊ လက်အိတ်များ၊ ခါးပတ်များ။
အသုံးပြုနိုင်သောပစ္စည်းများ- စစ်မှန်သောသားရေ၊ နွားနို့၊ သိုးသားရေ၊ ပေါင်းစပ်သားရေ (PU/PVC)၊ Microfiber Leather နှင့် အခြားသားရေပစ္စည်းများ။
ကျွန်ုပ်တို့သည် စက်ကိရိယာများကို ရောင်းချရုံမျှမက၊ ကျွန်ုပ်တို့သည် ယုံကြည်စိတ်ချရမှုနှင့် ရေရှည်တန်ဖိုးကို ကတိပေးပါသည်။
တရားဝင်အသိအမှတ်ပြုလက်မှတ်၊ အာမခံအရည်အသွေး - ကျွန်ုပ်တို့၏စက်များအားလုံးသည် CE နှင့် ISO9001 မှ အသိအမှတ်ပြုခံရပြီး အရည်အသွေးနှင့် ဘေးကင်းမှုအတွက် အမြင့်ဆုံး နိုင်ငံတကာစံနှုန်းများနှင့် ကိုက်ညီပါသည်။
3-Year သက်တမ်းတိုးအာမခံချက်- ကျွန်ုပ်တို့၏ထုတ်ကုန်များ၏ကြာရှည်ခံမှုနှင့် တည်ငြိမ်မှုအတွက် အလွန်ယုံကြည်မှုရှိပြီး စက်မှုလုပ်ငန်းစံနှုန်းထက် 3 နှစ်အပြည့်အာမခံပေးထားပါသည်။
ကျွမ်းကျင်နည်းပညာပံ့ပိုးမှု- စက်တပ်ဆင်ခြင်းနှင့် လုပ်ငန်းလည်ပတ်လေ့ကျင့်ခြင်းမှသည် တစ်သက်တာပြုပြင်ထိန်းသိမ်းခြင်းအထိ၊ ကျွန်ုပ်တို့၏ ကျွမ်းကျင်အင်ဂျင်နီယာများအဖွဲ့သည် သင့်အား ကူညီပံ့ပိုးရန် အမြဲအသင့်ရှိနေပါသည်။
အခမဲ့နမူနာဖြတ်တောက်ခြင်းဝန်ဆောင်မှု - မြင်ခြင်းသည် ယုံကြည်ခြင်း! သင့်သားရေပစ္စည်းများကို ကျွန်ုပ်တို့ထံ ပေးပို့ပါ၊ SL2530CL ၏ သာလွန်ကောင်းမွန်သော စွမ်းဆောင်ရည်ကို ကိုယ်တိုင်တွေ့မြင်နိုင်ရန် သင့်အတွက် အခမဲ့ဖြတ်တောက်ခြင်း စမ်းသပ်မှုကို လုပ်ဆောင်ပါမည်။

ပစ္စည်းအညစ်အကြေးများနှင့် ထိရောက်မှုမရှိခြင်းအတွက် အမြတ်အစွန်းဆုံးရှုံးခြင်းကို ရပ်လိုက်ပါ။ သင့်လုပ်ငန်း၏အနာဂတ်တွင် ရင်းနှီးမြုပ်နှံပြီး SL2530CL ကို တိုးတက်မှုအတွက် သင့်အင်ဂျင်ကို ဖန်တီးပါ။
CNC Gasket ဖြတ်တောက်ခြင်းစက်ကို ရွေးချယ်ရန်အတွက် ထိပ်တန်းမေးခွန်း ၁၀ ခု
Carbon Fiber Fiberglass Prepreg Cutting Machine ဘယ်လိုအလုပ်လုပ်သလဲ။
SLCNC PET Felt Acoustic Panel Cutting Machine ၏ အားသာချက်များ
PET သည် Acoustic Panel Cutting Machine အလုပ်လုပ်ပုံကို ခံစားရသည်။
SLCNC CNC Gasket ဖြတ်တောက်ခြင်းစက်ကို ဘာကြောင့်ရွေးချယ်တာလဲ။