| ရရှိနိုင်မှု- | |
|---|---|
SLCNC
Intelligent CNC သားရေဖြတ်စက်- အထွက်နှုန်းကို အမြင့်ဆုံး၊ အမှိုက်ကို လျှော့ချပါ။ လက်စွဲအမှားများနှင့် မထိရောက်သော လုပ်ငန်းစဉ်များကို သင့်အမြတ်အစွန်းတွင် ဖြတ်တောက်ခြင်းကို ရပ်တန့်လိုက်ပါ။ SLCNC စစ်မှန်သောသားရေဖြတ်တောက်ခြင်းစက်သည် သားရေစက်မှုလုပ်ငန်းတွင် အကြီးမားဆုံးစိန်ခေါ်မှုများကိုဖြေရှင်းရန် အင်ဂျင်နီယာချုပ်ဖြစ်သည်။ အားကောင်းသော စက်ရူပါရုံစနစ်ဖြင့် ကြိမ်နှုန်းမြင့် တုန်ခါနေသောဓားကို ပေါင်းစပ်ခြင်းဖြင့်၊ ၎င်းသည် သင့်ထုတ်လုပ်မှုလိုင်းအား အလွန်ထိရောက်၊ တိကျပြီး အမြတ်အစွန်းရှိသော လည်ပတ်မှုအဖြစ်သို့ ပြောင်းလဲပေးပါသည်။ |
အကယ်၍ သင်သည် သားရေစစ်စစ် (သို့) သားရေအစစ်ဖြင့် အလုပ်လုပ်ပါက၊ ဤပြဿနာများသည် သင့်အား နေ့စဥ်နေ့စဉ် ကုန်ကျစရိတ်များစေနိုင်သည်။
1. မြင့်မားသောပစ္စည်း စွန့်ပစ်ပစ္စည်း - သားရေအစစ်သည် စျေးကြီးပြီး ရိုးရာလက်ဖြင့် အသိုက်ပြုလုပ်ခြင်းနှင့် ဖြတ်တောက်ခြင်းသည် သင့်အောက်ခြေလိုင်းအတွက် များစွာသော စွန့်ပစ်ပစ္စည်းများကို ထုတ်ပေးနိုင်သည်။ ပန်းတိုင်သည် ဝှက်ထားသော အထွက်နှုန်းကို အမြင့်ဆုံးမြှင့်တင်ရန် အမြဲတမ်းဖြစ်ရမည်။
2. ကျွမ်းကျင်လုပ်သားအပေါ် မှီခိုမှု - ကိုယ်တိုင်ဖြတ်တောက်ရန်အတွက် ဝါရင့်ကျွမ်းကျင်လုပ်သားအင်အား လိုအပ်သည်။ ကျွမ်းကျင်လုပ်သားများ ရရှိနိုင်မှုနှင့်အတူ ၎င်းတို့ကို ရှာဖွေရန် ပိုမိုခက်ခဲလာပြီး စျေးကြီးလာသည်။
3. ထုတ်လုပ်မှု ထိရောက်မှု နည်းပါးခြင်း - လက်ဖြင့်ဖြတ်တောက်ခြင်းသည် နှေးကွေးသော လုပ်ငန်းစဉ်ဖြစ်ပြီး ထုတ်လုပ်မှုကို ပိတ်ဆို့သွားစေနိုင်ပြီး သတ်မှတ်ရက်များ လွဲချော်သွားကာ ဖောက်သည်များ၏ လိုအပ်ချက်များကို ပြည့်မီစေရန် သင့်လျော်သလို ထုတ်လုပ်မှုကို အတိုင်းအတာတစ်ခုအထိ လုပ်ဆောင်နိုင်စွမ်းမရှိပေ။
4. ဖြတ်တောက်ခြင်း အရည်အသွေး - ဖြတ်တောက်ထားသော အပိုင်း၏ အရည်အသွေးသည် ပင်ပန်းနွမ်းနယ်နေပြီး ကျွမ်းကျင်မှုအပေါ် မူတည်ကာ ထုတ်ကုန်အရည်အသွေးနှင့် ပြန်လည်လုပ်ဆောင်နိုင်သည့် အလားအလာများ ကွဲပြားသွားစေသည်။
ဤပြဿနာများကိုဖြေရှင်းရန် ဤစက်ကို တိုက်ရိုက်ဖြေရှင်းချက်အဖြစ် ဒီဇိုင်းထုတ်ထားသည်။ ၎င်းသည် စုစုပေါင်းဖြတ်တောက်ခြင်းလုပ်ငန်းစဉ်ကို အလိုအလျောက်လုပ်ဆောင်ရန်နှင့် အကောင်းဆုံးဖြစ်အောင်လုပ်ဆောင်ရန် ဉာဏ်ရည်ထက်မြက်သောဆော့ဖ်ဝဲလ်နှင့်အတူ အဓိပ္ပါယ်မြင့်မားသောစက်မှုကင်မရာကို ပေါင်းစပ်ထားသည်။
1. Intelligent Nesting မှတစ်ဆင့် ပစ္စည်းအထွက်နှုန်းကို အမြင့်ဆုံးဖြစ်စေသည်- ကျွန်ုပ်တို့၏စနစ်၏ HD ကင်မရာသည် သားရေပေါ်ရှိ အသွင်အပြင်အတိအကျနှင့် အပြစ်အနာအဆာများ (အပေါက်များ၊ အမာရွတ်များ၊ အပြစ်အနာအဆာများ) ကို ချက်ချင်းစကင်န်ဖတ်ပြီး တွေ့ရှိသည်။ ထို့နောက်၊ အသိဉာဏ်ရှိသော အသိုက်ဆော့ဖ်ဝဲသည် ပြီးပြည့်စုံသော ပဟေဋ္ဌိနှင့် အံဝင်ခွင်ကျရှိသော ချို့ယွင်းချက်များတဝိုက်တွင် သင်၏ဖြတ်တောက်သည့်ပုံစံကို အလိုအလျောက် အသိုက်ဖွဲ့စေသည်။ အကျိုးခံစားခွင့်- သင်၏ကုန်ကြမ်းကုန်ကျစရိတ်တစ်လျှောက်လုံး စွန့်ပစ်ပစ္စည်းများကို သိသိသာသာလျှော့ချပြီး သင့်ပစ္စည်းအသုံးပြုမှုကို 5% မှ 15% အထိ တိုးမြှင့်လိုက်ပါ။ |
|
2. အလိုအလျောက်ချို့ယွင်းချက်အသိအမှတ်ပြုမှုဖြင့် ချို့ယွင်းချက်မရှိသော အရည်အသွေးအာမခံချက်- အမြင်အာရုံစနစ်သည် အသိုက်အသိုက်အစည်းအတွင်း ချို့ယွင်းချက်ရှိသည့် နေရာကို အလိုအလျောက် အမှတ်အသားပြုပြီး ရှောင်ရှားသည်။ ၎င်းသည် ဖြတ်သည့်အပိုင်းတစ်ခုစီသည် ပြီးပြည့်စုံသောဖြတ်တောက်မှုဖြစ်ပြီး သင်၏အရည်အသွေးစံနှုန်းများနှင့်ကိုက်ညီကြောင်း အာမခံပါသည်။ အကျိုးကျေးဇူး- ချို့ယွင်းချက်ရှိသော ဧရိယာများကို ဖြတ်တောက်ခြင်း မပြုပါနှင့်၊ သင်၏ ပထမဆုံး ဝင်ခွင့် အထွက်နှုန်းကို သိသိသာသာ တိုးလာစေပြီး သင်၏ လိုက်လျောညီထွေမှု သည်လည်း ရှေ့ဆက်သွားပါမည်။ |
|
3. မြန်နှုန်းမြင့်ဖြတ်တောက်ခြင်းဖြင့် ကုန်ထုတ်စွမ်းအားကို မြှင့်တင်ပါ။
တုန်ခါနေသောဓားသည် မြန်နှုန်းမြင့်ကြိမ်နှုန်းဖြင့် လူသားတိုင်းလက်ထက် ပိုမိုလျင်မြန်တိကျစွာ ဖြတ်တောက်သည်။ စက်တစ်လုံးတည်းသည် ကျွမ်းကျင်လုပ်သားများစွာ၏ အထွက်အားကို လိုအပ်သော output နှင့် ထပ်ခါတလဲလဲ ပြုလုပ်ခြင်းဖြင့် နေ့ရောညပါ အလွယ်တကူ အစားထိုးနိုင်သည်။ အကျိုးကျေးဇူး- အချိန်တိုအတွင်း မှာယူမှုများ ပိုမိုဖြည့်ဆည်းပေးခြင်း၊ သင်၏ ပေးပို့မှု သံသရာကို တိုစေကာ ပြိုင်ဆိုင်မှုပြင်းထန်သော အားသာချက်တစ်ခု ဖန်တီးပါ။
4. Die-Less ထုတ်လုပ်မှုဖြင့် Total Flexibility ကို ရယူနိုင်ခြင်း။
ရုပ်ပိုင်းဆိုင်ရာသေဆုံးမှုနှင့်ဆက်စပ်နေသောကုန်ကျစရိတ်၊ သိုလှောင်မှုနှင့်အချိန်ဖြုန်းမှုများကိုမေ့ထားပါ။ သင်၏ CAD ဖိုင်များ (AI၊ DXF၊ စသည်) ကိုဖွင့်ပြီး ဖြတ်တောက်ပါ - လွယ်ကူပါသည်။ ၎င်းသည် သင့်အား မကြုံစဖူး ဘက်စုံသုံးနိုင်စေပါသည်။ အကျိုးကျေးဇူး- ကြီးမားသောအစီအစဥ်များကဲ့သို့ အလွယ်တကူ စိတ်ကြိုက်အော်ဒါများ၊ အတွဲငယ်များနှင့် ရှေ့ပြေးပုံစံများကို ပြုလုပ်ပါ။ ပိုကောင်းတာက၊ ကိရိယာတန်ဆာပလာကို ကုန်ကျစရိတ်မပါဘဲ စျေးကွက်လမ်းကြောင်းတွေကို အချိန်နဲ့တပြေးညီ တုံ့ပြန်နိုင်ပါတယ်။
5. တိကျမှုမြင့်မားသောဖြတ်တောက်မှုဖြင့် သာလွန်ကောင်းမွန်သောအချောထည်ကို ပေးပို့ပါ။
တုန်ခါနေသောဓားသည် အပူမပါဘဲ ဖြတ်တောက်နိုင်သော ပကတိဓားဖြစ်သည်။ ဆိုလိုသည်မှာ မီးလောင်ထားသော အစွန်းများ၊ အရောင်ပြောင်းခြင်း နှင့် အနံ့ဆိုးများ မရှိပါ။ ဖြတ်တောက်မှုများသည် ±0.1mm အတွင်း သန့်ရှင်း၊ ချောမွေ့ပြီး တိကျပါသည်။ အကျိုးကျေးဇူး- သင်သည် ပရီမီယံအသွင်အပြင်ရှိသော ထုတ်ကုန်များကို ဖန်တီးနိုင်ပြီး အကျိုးဆက်အနေဖြင့် စျေးကွက်တွင် ပိုမိုမြင့်မားသောစျေးနှုန်းကို အမိန့်ပေးနိုင်သည်။
6. အလုပ်သမားကုန်ကျစရိတ်များကို လျှော့ချပြီး အလုပ်ခန့်ထားမှုဆိုင်ရာ စိန်ခေါ်မှုများကို ဖြေရှင်းပါ။
ဖြတ်တောက်ခြင်းလုပ်ငန်းစဉ်ကို အလိုအလျောက်လုပ်ဆောင်ခြင်းသည် ကျွမ်းကျင်လုပ်သားအပေါ် မှီခိုအားထားမှုကို လျော့နည်းစေသည် (ကုန်ကျစရိတ်များသောအားဖြင့်)။ အော်ပရေတာတစ်ခုသည် လေ့ကျင့်မှုအနည်းငယ်ဖြင့် စက်ကိုလည်ပတ်နိုင်ပြီး၊ သင့်လုပ်အားကို တန်ဖိုးမြင့်သည့်လုပ်ငန်းများအတွက် အကျိုးရှိရှိအသုံးချနိုင်မည်ဖြစ်သည်။ အကျိုးကျေးဇူး- သင်သည် ရေရှည်လုပ်အားကုန်ကျစရိတ်ကို လျှော့ချနိုင်ပြီး ကျွမ်းကျင်ခုတ်ထစ်များရှာဖွေခြင်းနှင့် ထိန်းသိမ်းခြင်းဆိုင်ရာ ရေရှည်ပြဿနာကို သင်ဖြေရှင်းနိုင်မည်ဖြစ်သည်။
| Comparison Metric | Manual Cutting | SLCNC Leather Recognition Cutter | သင့်အကျိုးကျေးဇူး |
|---|---|---|---|
| ပစ္စည်းအထွက်နှုန်း | အတွေ့အကြုံအပေါ်မှီခို; အမှိုက်အတွက် အလားအလာ မြင့်မားသည်။ | အစစ်အမှန်ပုံသဏ္ဍာန်နှင့် ချို့ယွင်းချက်များကို အခြေခံ၍ ဉာဏ်ပညာရှိ အသိုက်များ | ကုန်ကြမ်းကုန်ကျစရိတ်အတွက် 5% မှ 15% ချွေတာလိုက်ပါ။ |
| ဖြတ်တောက်ခြင်း တိကျမှု | ကွဲလွဲနေတာက အလုပ်သမားတွေရဲ့ ကျွမ်းကျင်မှုပေါ်မှာ မူတည်တယ်။ | မြင့်မားသော ဓား၊ ခံနိုင်ရည် < ±0.1mm | တည်ငြိမ်သောထုတ်ကုန်အရည်အသွေး၊ မြှင့်တင်ထားသောအမှတ်တံဆိပ်ပုံသဏ္ဍာန် |
| အလုပ်ထိရောက်မှု | လူ၏အရှိန်ဖြင့် နှေးကွေးသည်။ | စက်တစ်ခုသည် အလုပ်သမားများစွာကို အစားထိုးပြီး 24/7 လည်ပတ်သည်။ | စွမ်းရည်တိုးမြှင့်ခြင်း၊ ခဲချိန်ပိုတိုခြင်း။ |
| များပါတယ်။ | အသေများကို ပြောင်းလဲခြင်းသည် နှေးကွေးပြီး ငွေကုန်ကြေးကျများသည်။ | CAD ဖိုင်များကို တိုက်ရိုက်တင်သွင်းပါ၊ သေစရာမလိုအပ်ပါ။ | စိတ်ကြိုက် & အသေးစား အမှာစာများကို လျင်မြန်စွာ တုံ့ပြန်ပါ။ |
| အလုပ်သမားစရိတ် | ကျွမ်းကျင်ပြီး စျေးကြီးသော အလုပ်သမားများအပေါ် မှီခိုမှု မြင့်မားသည်။ | ရိုးရှင်းသောလည်ပတ်မှု၊ လုပ်သားမှီခိုမှုကိုလျော့နည်းစေသည်။ | လုပ်ငန်းလည်ပတ်မှုကုန်ကျစရိတ်ကို လျှော့ချပြီး အလုပ်ခန့်ထားမှုပြဿနာများကို ဖြေရှင်းပါ။ |
| ရေရှည် ROI | ထိရောက်မှုနည်းပြီး စွန့်စားကန့်သတ်မှု မြင့်မားသော အမြတ်ငွေ | ပစ္စည်းကို သက်သာစေသည် + စွမ်းဆောင်ရည်ကို မြှင့်တင်ပေးသည် + အရည်အသွေးကို အာမခံပါသည်။ | ယှဉ်ပြိုင်နိုင်စွမ်းနှင့် အမြတ်အစွန်းကို အကြီးအကျယ် တိုးတက်စေသည်။ |
| န့်သတ်ချက် | တန်ဖိုး |
|---|---|
| မော်ဒယ် | SL2530CL |
| လုပ်ငန်းခွင် | 2500mm x 3000mm |
| အမြင့်ဆုံးဖြတ်တောက်မှုမြန်နှုန်း | ≤1800mm/s |
| ထိန်းချုပ်မုဒ် | CAM |
| Fixation နည်းလမ်း | ဖုန်စုပ်စက် |
| စုစုပေါင်းအလေးချိန် | 2000 ကီလိုဂရမ် |
| ပါဝင်တဲ့ Software လေးပါ။ | စက်ထိန်းချုပ်မှုနှင့် အလိုအလျောက် Nesting ဆော့ဖ်ဝဲလ် |
| ဖိုင်ဖော်မတ်ပံ့ပိုးမှု | AutoCAD (DXF)၊ AI၊ CorelDraw စသည်ဖြင့် |
| ဖြတ်တောက်ခြင်း သည်းခံခြင်း။ | ±0.1mm |
| Max Cutting Thickness | ≤40mm |
| ရနိုင်သော ကိရိယာများ | Oscillating Knife၊ Punching Tools၊ Marking Pen |
| သက်ဆိုင်သောပစ္စည်းများ | စစ်မှန်သောသားရေ, Synthetic Leather, PVC, Foam, etc. |
| ဘေးကင်းရေး ကိရိယာများ | အရေးပေါ်ရပ်တန့်မှုများ၊ တိုက်မှုဆန့်ကျင်စနစ်၊ အနီအောက်ရောင်ခြည်အာရုံခံကိရိယာများ |
| Drive စနစ် | ဂျပန်ဆားဗိုမော်တာများ၊ ထိုင်ဝမ်လမ်းညွန် မီးရထားများနှင့် Rack |
| ဓာတ်အား | 220V/380V ±10%, 50/60HZ |
| အာမခံ | ၃ နှစ် |
| အဆင့်သတ်မှတ်ပါဝါ | 11KW |
SLCNC စစ်မှန်သောသားရေဖြတ်စက်သည် အောက်ပါတို့အတွက် အကောင်းဆုံးဖြေရှင်းချက်ဖြစ်သည်။
ဖိနပ် : ဖိနပ် အပေါ်ပိုင်း၊ insoles နှင့် သားရေပြားများကို ပြီးပြည့်စုံစွာ ဖြတ်တောက်ပါ။
ပရိဘောဂနှင့် ကူရှင်- ဆိုဖာအဖုံးများ၊ ထိုင်ခုံများနှင့် ကူရှင်များအတွက် သားရေကို သန့်ရှင်းစွာ ဖြတ်တောက်ပါ။
မော်တော်ကားအတွင်းခန်း- ကားထိုင်ခုံများ၊ စတီယာရင်ဘီးကာဗာများနှင့် အခြားအတွင်းခန်းအစိတ်အပိုင်းများအတွက် သားရေကို ပြီးပြည့်စုံစွာ ဖြတ်တောက်ထားပါသည်။
ဇိမ်ခံပစ္စည်းများ - လှပသောသားရေလက်ကိုင်အိတ်များ၊ ခါးပတ်များ၊ ပိုက်ဆံအိတ်များနှင့် အခြားဆက်စပ်ပစ္စည်းများကို ပြုလုပ်ပါ။
သားရေအတွက် ဒီဇိုင်းထုတ်ထားသော်လည်း SLCNC cutter သည် အခြားပြောင်းလွယ်ပြင်လွယ်ရှိသော ပစ္စည်းအမျိုးမျိုးအတွက် သင့်လျော်သည်။
မင်းရဲ့သားရေထုတ်လုပ်မှုကို နောက်တစ်ဆင့်တက်ဖို့ အဆင်သင့်ဖြစ်ပြီလား။
ပစ္စည်းကို ချွေတာပြီး လုပ်ငန်းပိုလုပ်ရန် အချိန်ရောက်ပါပြီ။ သင့်ပရောဂျက်ကို ဆွေးနွေးပြီး ကိုးကားချက်ရယူရန် ယနေ့ကျွန်ုပ်တို့၏ကျွမ်းကျင်သူများကို ဆက်သွယ်ပါ။