| байгаа эсэх: | |
|---|---|
SL1625CL
SLCNC
SLCNC Oscillating Knife Cutting Machine ашиглан арьс шир боловсруулах дараагийн үеийг мэдрээрэй. Мэргэжлийн хүмүүст зориулагдсан манай зүсэх шийдэл нь байгаль орчинд ээлтэй цэвэр процессын явцад материалын хог хаягдлыг багасгаж, өндөр үнэтэй хэвлэх шаардлагагүйгээр материал боловсруулалтын хосгүй нарийвчлалыг санал болгодог. Үйлдвэрлэлийн хурдаа эрс нэмэгдүүлж, арьс ширний гарцыг сайжруулж, бүр төгс зүсэлт аваарай. |
1. Үл давтагдахгүй зүсэх нарийвчлал
Цаг бүрд төгс үр дүнг мэдрээрэй. Манай машин нь ±0.1мм-ийн хэмжээст зүсэх хүлцэл, тогтвортой байдал, нарийвчлалтай байхаар бүтээгдсэн тул эд анги бүр нь төгс жигд бөгөөд тансаг зэрэглэлийн бүтээгдэхүүний дээд зэргийн чанарын стандартад нийцдэг.
2. Хамгийн их ургац өгөх ухаалаг үүр Үнэтэй арьсаа үрэхээ боль. Манай нэгдсэн HD камер болон таних дэвшилтэт программ хангамж нь арьсны яг контурыг автоматаар сканнердаж, аливаа согогийг илрүүлдэг. Ухаалаг үүрлэх програм хангамж нь таны хэв маягийг оновчтой болгож, материалын ашиглалтыг 5% -иас 15% -иар нэмэгдүүлдэг. |
|
3. Үйлдвэрлэлийн үр ашгийн асар их өсөлт
Нэг SLCNC машин 3-5 гар ажилчны гаралтыг орлож, 24/7 ажлын гүйцэтгэлийг бууруулалгүйгээр ажилладаг. Өндөр хурдны зүсэгч толгой нь үйлдвэрлэлийн мөчлөгийг эрс богиносгож, илүү олон захиалга авч, хурдан хүргэх боломжийг танд олгоно.
4. Дээд зэргийн уян хатан байдлыг хангахын тулд үхэл багатай зүсэлт
Бие махбодийн үхэлд учирсан зардал, хадгалалт, сааталтай баяртай гэж хэлээрэй. Та CAD загвараа ачаалж, нэг товшилтоор хайчилж эхлэх боломжтой. Энэ нь танд авхаалж самбаа өгч, жижиг, олон төрлийн, захиалгат хэрэглэгчийн захиалгад шууд хариу өгөх боломжийг олгоно.
5. Мэргэжилтэй ажиллах хүчний хараат байдлыг бууруулна
Систем нь ямар ч хүчин чармайлт шаарддаггүй бөгөөд хамгийн бага сургалт шаарддаг. Шинэ боловсон хүчин маш хурдан суралцаж, чадварлаг (болон олоход хэцүү) гар зүсэгчд найдах явдлыг эрс багасгадаг. Хөдөлмөрийн асуудлаа шийдэж, урт хугацааны үйл ажиллагааны зардлаа бууруул.
6. Цэвэр, байгальд ээлтэй үйл ажиллагаа Хутгаар биет зүсэх үйл явц нь цэвэрхэн байдаг. Лазераар зүссэн гүйгчтэй адил утаа, утаа, үнэр байхгүй. Хутга нь мөн цэвэрхэн зүсэж, шатаахгүй, өнгө алдагдахгүй жигд, цэвэрхэн ирмэгийг үүсгэдэг бөгөөд ингэснээр эцсийн бүтээгдэхүүн аль болох цэвэрхэн болно. |
|
SLCNC таслагч нь эрэлт хэрэгцээтэй салбарт үйлдвэрлэгчид итгэдэг.
Гутал: хайчлах дээд хэсэг, улавч, нарийн ширхэгтэй арьсан хэрэгслүүд.
Тавилга: Буйдангийн бүрээс, зөөлөвч, дээд зэрэглэлийн арьсан бүрээс урлана.
Автомашин: Машины суудал, жолооны хүрдний бүрээс, хаалганы дотоод засал зэргийг нарийн зүсэх.
Цүнх ба тансаг зэрэглэлийн бараа: Дээд зэрэглэлийн цүнх, бүс, түрийвч гэх мэт зүйлсийг үйлдвэрлэх.

| Параметрийн | утга |
|---|---|
| Загвар | SL1625CL |
| Ажлын талбай | 1600 мм x 2500 мм |
| Хамгийн их зүсэх хурд | ≤1800мм/с |
| Хяналтын горим | CAM |
| Бэхэлгээний арга | Вакуум сорох |
| Нийт жин | 1300 кг |
| Оруулсан програм хангамж | Машины удирдлага ба автомат үүрлэх програм хангамж |
| Файлын форматын дэмжлэг | AutoCAD (DXF), AI, CorelDraw гэх мэт. |
| Зүсэх хүлцэл | ±0.1мм |
| Хамгийн их зүсэх зузаан | ≤40мм |
| Боломжтой хэрэгслүүд | Хэлбэлзэх хутга, цоолох хэрэгсэл, тэмдэглэгээний үзэг |
| Холбогдох материалууд | Жинхэнэ арьс, синтетик арьс, PVC, хөөс гэх мэт. |
| Аюулгүй байдлын төхөөрөмжүүд | Яаралтай зогсолт, Мөргөлдөөний эсрэг систем, Хэт улаан туяаны мэдрэгч |
| Хөтөч систем | Японы Servo мотор, Тайванийн хөтөч төмөр зам, тавиур |
| Хүчдэл | 220V / 380V ±10%, 50/60Гц |
| Баталгаат хугацаа | 3 жил |
| Нэрлэсэн хүч | 11кВт |
SLCNC таслагчд хөрөнгө оруулснаар та үйл ажиллагааныхаа туршид хэмжигдэхүйц сайжруулалтыг олж авах болно:
Материалын хэмнэлт: Арьс ширний гарцыг мэдэгдэхүйц нэмэгдүүлэх замаар үйлдвэрлэлийн хэмнэлтийн боломжуудыг олж авах.
Үр ашгийн нэмэгдэл: Захиалгаа цаг хугацаанд нь биелүүлэх боломжтой гэдэгт итгэлтэй байж захиалгаа хурдан эргүүлээрэй.
Тогтвортой чанар: Төгс төгөлдөрт тохирсон өндөр чанартай бүтээгдэхүүнээр брэндийн үнэ цэнийг нэмэгдүүлээрэй.
Зардал бага: Биеийн хөдөлмөрийн хэрэгцээг бууруулж, урт хугацаанд зардлыг бууруул.
Зах зээлийн тэлэлт: Уян хатан, үхэлгүй үйлдвэрлэлийн системээр төрөл бүрийн, захиалгат захиалга авна.
Арьс ширний зардлаа хэмнэхийг хүсч байна уу?
Үйлдвэрлэлийн үр ашгийг нэмэгдүүлэх шаардлагатай юу?
Та илүү өндөр чанартай бүтээгдэхүүн хүргэхийг хүсч байна уу?
Үнэгүй, ямар ч үүрэггүй үнийн саналыг авахын тулд бидэнтэй яг одоо холбогдож, SLCNC таслагч таны бизнест хэрхэн хувьсгал хийж болохыг олж мэдээрэй.