| Beskikbaarheid: | |
|---|---|
SL1625CL
SLCNC
Ervaar die volgende generasie leerverwerking met die SLCNC Ossillerende Mes Snymasjien. Ons snyoplossing is ontwerp vir professionele persone en bied ongeëwenaarde presisie in materiaalverwerking met doeltreffendheid wat materiaalvermorsing in 'n skoon eko-vriendelike proses minimaliseer en sonder 'n vereiste vir duur matryse. Verhoog jou produksietempo drasties, verbeter leeropbrengs en kry elke keer 'n perfekte snit. |
1. Ongeëwenaarde snypresisie
Geniet elke keer perfekte uitkomste. Ons masjien is ontwerp om stabiliteit en akkuraatheid te hê tesame met 'n dimensionele snytoleransie van ±0.1mm, so elke onderdeel is perfek eenvormig en voldoen aan die standaard van premium kwaliteit vir luukse produkte.
2. Intelligente Nesting vir Maksimum Opbrengs Hou op om duur leer te mors. Ons geïntegreerde HD-kamera en gevorderde herkenningsagteware skandeer outomaties die vel se presiese kontoer en identifiseer enige defekte. Die intelligente nessagteware optimaliseer dan die uitleg van jou patrone, wat materiaalbenutting met 5% tot 15% verhoog. |
|
3. Groot winste in produksiedoeltreffendheid
Een SLCNC-masjien kan die uitset van 3-5 handwerkers vervang, wat 24/7 werk sonder 'n daling in werkverrigting. Die hoëspoed-snykop verkort produksiesiklusse dramaties, wat jou toelaat om meer bestellings aan te neem en dit vinniger af te lewer.
4. Die-minder sny vir uiteindelike buigsaamheid
Sê totsiens vir die koste, berging en vertragings wat aangegaan word met fisiese sterftes. Jy kan jou CAD-ontwerpe laai en begin sny met 'n enkele klik. Dit bied jou behendigheid en stel jou in staat om onmiddellik te reageer op klein, veelsoortige en pasgemaakte klantbestellings.
5. Verminder afhanklikheid van geskoolde arbeid
Die stelsel is moeiteloos en vereis minimale opleiding. Nuwe personeel kan baie vinnig leer, wat jou afhanklikheid van bekwame (en moeilik om te vind) handsnyers aansienlik verminder. Pak jou arbeidsuitdagings aan en verlaag jou langtermyn bedryfskoste.
6. Skoon, eko-vriendelike werking Die proses om fisies met 'n lem te sny is skoon. Daar is geen rook, dampe of reuk nie, soos met 'n lasergesnyde hardloper. Die lem sny ook skoon en lewer 'n gladde, skoon rand sonder brand of verkleuring, sodat die finale produk so skoon as moontlik is. |
|
Die SLCNC-snyer word deur vervaardigers in veeleisende nywerhede vertrou:
Skoeisel: sny bo-, binnesole en ingewikkelde leerbykomstighede.
Meubels: maak bankoortreksels, kussings en premium leerbekleedsel.
Motor: Presiese snywerk vir motorsitplekke, stuurwielbedekkings en deurinterieure.
Tasse en luukse goedere: Produseer hoë-end handsakke, gordels, beursies, en meer.
| Parameterwaarde | -spesifikasies |
|---|---|
| Model | SL1625CL |
| Werksarea | 1600mm x 2500mm |
| Maksimum snyspoed | ≤1800mm/s |
| Beheermodus | CAM |
| Bevestigingsmetode | Vakuum suiging |
| Bruto gewig | 1300 kg |
| Ingesluit sagteware | Masjienbeheer en outomatiese nessagteware |
| Ondersteuning vir lêerformaat | AutoCAD (DXF), AI, CorelDraw, ens. |
| Sny Toleransie | ±0,1 mm |
| Max snydikte | ≤40 mm |
| Beskikbare gereedskap | Ossillerende mes, ponsgereedskap, merkpen |
| Toepaslike materiaal | Egte leer, sintetiese leer, PVC, skuim, ens. |
| Veiligheidstoestelle | Noodstoppe, anti-botsingstelsel, infrarooi sensors |
| Ry stelsel | Japanese Servo Motors, Taiwanese Gidsrails & Rack |
| Spanning | 220V / 380V ±10%, 50/60HZ |
| Waarborg | 3 Jaar |
| Gegradeerde krag | 11KW |
Deur in die SLCNC-snyer te belê, kry jy meetbare verbeterings oor jou hele operasie:
Materiaalbesparing: Verkry onmiddellike produksiebesparingspotensiaal met 'n aansienlike styging in leeropbrengs.
Doeltreffendheidswinste: Draai jou bestellings vinniger om met vertroue dat jy sperdatums sal kan haal.
Konsekwente kwaliteit: Verbeter u handelsmerkwaarde met produkte van hoë gehalte wat tot perfeksie gesny is.
Laer koste: Geniet verminderde koste oor die lang termyn met 'n vermindering in die behoefte aan hande-arbeid.
Markuitbreiding: Neem uiteenlopende en pasgemaakte bestellings aan met 'n buigsame, matrijslose produksiestelsel.
Wil jy op leerkoste bespaar?
Moet produksiedoeltreffendheid verhoog word?
Op soek na 'n hoër-end produk te lewer?
Kontak ons nou vir 'n gratis, geen verpligting kwotasie en ontdek hoe die SLCNC snyer jou besigheid kan rewolusie.