| Kei te waatea: | |
|---|---|
SL1625CL
SLCNC
Ka wheako i te reanga o muri o te tukatuka hiako me te SLCNC Oscillating Knife Cutting Machine. I hoahoatia mo nga tohunga ngaio, ko ta maatau otinga tapahi e tuku ana i te tino tika i roto i te tukatuka rauemi me te pai e whakaiti ana i nga ururua rawa i roto i te tikanga maamaa-taiao, me te kore he hiahia mo nga mate utu nui. Whakanuia to reiti whakangao, whakapai ake i nga hua hiako me te tapahi tika i nga wa katoa. |
1. Kore Whakaritenga Tapahanga Tika
Kia pai nga hua tino pai i nga wa katoa. Ko ta maatau miihini kua hangaia kia mau tonu me te tika me te tapahanga tapahanga o te ± 0.1mm, na reira ka tino rite nga waahanga katoa me te tutuki i te paerewa o te kounga moni mo nga hua papai.
2. Kohanga Maramarama mo te Hua Morahi Kati te moumou hiako utu nui. Ko ta maatau kaamera HD whakauru me nga punaha mohio matatau ka matawai aunoa i te ahua o te huna me te tautuhi i nga hapa. Ka whakatikahia e te rorohiko kohanga mohio te whakatakotoranga o o tauira, ka piki ake te whakamahi rawa ma te 5% ki te 15%. |
|
3. Hua Nui i roto i te Putanga Whakaputa
Ka taea e tetahi miihini SLCNC te whakakapi i te putanga o nga kaimahi a-ringa 3-5, e mahi ana i te 24/7 me te kore he maturuturu o te mahi. Ko te upoko tapahi tere-tere ka tino whakapoto i nga huringa whakaputa, ka taea e koe te tango i nga ota me te tuku tere atu.
4. Te Tapahi Mate-iti mo te Maamaa Rawa
Poroporoaki ki nga utu, te rokiroki, me te whakaroa i te mate tinana. Ka taea e koe te uta i o hoahoa CAD ka timata ki te tapahi me te paato kotahi. Ma tenei ka taea e koe te tere ka taea e koe te whakautu wawe ki nga tono a nga kaihoko iti, maha-momo, me te whakarite.
5. Whakaitihia te Ti'aturi ki nga Mahi Tohunga
He ngawari te punaha, he iti noa te whakangungu. Ka taea e nga kaimahi hou te ako tere, me te whakaiti i to whakawhirinaki ki nga kaitapaa ringa mohio (he uaua ki te kimi). Whakatauhia o wero mahi me te whakaheke i nga utu whakahaere mo te wa roa.
6. Ma, Mahi Eco-Friendly He ma te tukanga o te tapahi tinana ki te mata. Karekau he auahi, he paoa, he kakara ranei, penei me te kaikawe laser-tapahi. Ka tapahi maemaa te mata, ka puta he mata maeneene, ma, karekau he wera, he rereke ranei te tae, kia ma ai te hua whakamutunga ka taea. |
|
Ko te kaitapahi SLCNC e whakawhirinakihia ana e nga kaihanga i roto i nga umanga tono:
Huhu: Te tapahi o runga, nga huu, me nga taputapu hiako hiako.
Nga Taonga: Te hanga i nga uhi o te sofa, nga urunga, me nga hiako hiako utu nui.
Automotive: Te tapahi tika mo nga tuuru motuka, nga uhi urungi, me nga tatau o roto.
Peeke & Taonga Pai: Te whakaputa pukoro teitei, whitiki, pukoro, me etahi atu.

| Tawhā | Uara |
|---|---|
| Tauira | SL1625CL |
| Wāhanga Mahi | 1600mm x 2500mm |
| Max Tere Tapa | ≤1800mm/s |
| Aratau Mana | CAM |
| Tikanga Whakatikatika | Momo korehau |
| Taumaha Kere | 1300kgs |
| Pūmanawa kei roto | Mana Miihini & Pūmanawa Kohanga Aunoa |
| Tautoko Whakahōputu Kōnae | AutoCAD (DXF), AI, CorelDraw, etc. |
| Tapahia te Whakaaetanga | ±0.1mm |
| Max Tapahi Matotoru | ≤40mm |
| Utauta Wātea | Naihi Oscillating, Utauta Puni, Pene Tohu |
| Rauemi e tika ana | Hiako Pono, Hiako Hangaia, PVC, Foam, etc. |
| Pūrere Haumaru | Kati ohorere, Pūnaha Tutukituki, Pūoko Infrared |
| Pūnaha taraiwa | Nga Motika Servo Hapanihi, Nga Rererangi Aratohu me te Rack a Taiwanese |
| Ngaohiko | 220V / 380V ±10%, 50/60HZ |
| Pūtāhui | 3 Tau |
| Te Mana Whakatau | 11KW |
Ma te haumi i roto i te kaitapahi SLCNC, ka whiwhi koe i nga whakapainga ine puta noa i to mahi katoa:
Tiaki Rawa: Tikina te moni penapena inamata me te pikinga nui o te hua hiako.
Nga Hua Pai: Kia tere ake to ota me te maia ka taea e koe te whakatutuki i nga wa kati.
Kounga Tonu: Whakanuia to uara tohu me nga hua kounga teitei ka tapahia ki te tino pai.
Utu Iti: Kia pai ki te whakaheke i nga utu mo te wa roa me te whakaiti i te hiahia mo nga mahi a-ringa.
Te Whakanuia o te Maakete: Ka mau ki nga ota kanorau me te ritenga me te punaha hangahanga ngawari, mate-iti.
Kei te hiahia koe ki te penapena i nga utu hiako?
Me whakanui ake te pai o te whakaputa?
Kei te titiro ki te tuku hua teitei ake?
Whakapaa mai ki a maatau inaianei mo te utu kore utu, kaore he herenga ka kitea me pehea e taea ai e te kaitapahi SLCNC te huri i to pakihi.