| Қол жетімділік: | |
|---|---|
SLCNC
Интеллектуалды CNC былғары кескіш: өнімділікті барынша арттыру, қалдықтарды азайту Қолмен жасалған қателер мен тиімсіз процестер пайдаңызды азайтуға жол бермеңіз. SLCNC шынайы былғары кескіш машинасы былғары өнеркәсібіндегі ең үлкен мәселелерді шешу үшін жасалған. Жоғары жиілікті тербелмелі пышақты қуатты машиналық көру жүйесімен біріктіре отырып, ол сіздің өндірістік желіні жоғары тиімді, дәл және пайдалы жұмысқа айналдырады. |
Егер сіз шынайы былғарымен жұмыс жасасаңыз, бұл мәселелер сізге күнделікті шығынға ұшырауы мүмкін.
1. Жоғары материал қалдықтары : Нағыз былғары қымбат, ал дәстүрлі қолмен ұя салу және кесу сіздің табысыңыздың айтарлықтай көлемін тудыруы мүмкін. Мақсат әрқашан тері шығымдылығын арттыру болуы керек.
2. Білікті жұмыс күшіне тәуелділік : Қолмен кесу үшін ардагер білікті жұмыс күші қажет. Білікті жұмыс күші болған сайын оларды табу қиындап, қымбаттауда.
3. Өндірістің төмен тиімділігі : Қолмен кесу баяу процесс және өндіріске кедергі келтіруі мүмкін, бұл мерзімдерді өткізіп жіберуге және тұтынушылардың қажеттіліктерін қанағаттандыру үшін өндірісті тиісті түрде масштабтауға қабілетсіздікке әкеледі.
4. Сәйкес емес кесу сапасы : кесілген бөліктің сапасы адамның шаршағандығына және біліктілігіне байланысты, бұл өнім сапасы мен әлеуетті қайта өңдеудің өзгеруіне әкеледі.
Бұл құрылғы осы мәселелерді шешу үшін тікелей шешім ретінде жасалған. Ол жалпы кесу процесін автоматтандыру және оңтайландыру үшін ажыратымдылығы жоғары өнеркәсіптік камераны интеллектуалды бағдарламалық құралмен біріктіреді.
1. Intelligent Nesting арқылы материал шығымдылығын арттыру: Біздің жүйенің HD камерасы былғары терідегі нақты контурды және кез келген кемшіліктерді (тесіктерді, тыртықтарды, дақтарды) дереу сканерлейді және табады. Содан кейін интеллектуалды ұя салу бағдарламалық құралы кесу үлгісін қателердің айналасына, басқатырғышқа тамаша сәйкес келетін етіп автоматты түрде орналастырады. Пайдасы: материалды пайдалануды 5%-дан 15%-ға дейін арттырыңыз, қалдықтарды айтарлықтай азайтыңыз және шикізат шығындары бойынша айтарлықтай соманы үнемдеңіз. |
|
2. Ақауларды автоматты түрде тану арқылы мінсіз сапаны қамтамасыз ету: Көру жүйесі ұя салу тізбегіндегі ақаулары бар аумақтарды автоматты түрде белгілейді және оларды болдырмайды. Бұл әрбір кесілген бөліктің мінсіз кесілгеніне және сапа стандарттарыңызға сәйкес келетініне кепілдік береді. Пайдасы: ақауы бар жерлерді кеспей, бірінші өту кірістілігін күрт арттырады және сіздің тұрақтылығыңызды алға қарай арттырады. |
|
3. Жоғары жылдамдықты кесу арқылы өнімділікті арттырыңыз
Тербелмелі пышақ жоғары жылдамдықтағы жиіліктерде кез келген адам қолына қарағанда тезірек және дәл кеседі. Бір станок күндіз-түні жұмыс істейтін бірнеше білікті жұмысшының шығарған өнімін қажетті өніммен және қайталаумен оңай алмастыра алады. Артықшылық: аз уақыт ішінде көбірек тапсырыстарды орындаңыз, жеткізу циклдерін қысқартыңыз және үлкен бәсекелестік артықшылығын жасаңыз.
4. Аз өндіріспен толық икемділікке қол жеткізіңіз
Физикалық өліммен байланысты шығындарды, сақтауды және босқа кететін уақытты ұмытыңыз. CAD файлдарын ашыңыз (AI, DXF, т.б.) және кесуді бастаңыз - бұл оңай! Бұл бұрын-соңды болмаған әмбебаптыққа ие болуға мүмкіндік береді. Артықшылықтары: теңшелетін тапсырыстарды, шағын партияларды және прототиптерді үлкен жүгірулер сияқты оңай жасаңыз. Одан да жақсысы, сіз нарықтық трендтерге нақты уақыт режимінде құрал-саймандарды қажет етпей жауап бере аласыз.
5. Дәлдігі жоғары кесу арқылы жоғары өңдеуді жеткізіңіз
Тербелмелі пышақ - жылусыз кесетін физикалық пышақ. Бұл жиектердің күйіп кетуін, түсі өзгермейтінін және иістердің болмауын білдіреді. Кесулер таза, тегіс және ±0,1 мм аралығында дәл. Артықшылық: Сіз премиум болып көрінетін өнімдерді жасай аласыз, демек, нарықта жоғары бағаға ие бола аласыз.
6. Еңбек шығындарын азайту және жалдау мәселелерін шешу
Кесу процесін автоматтандыру жоғары білікті жұмыс күшіне (жоғары бағамен) тәуелділікті азайтады. Бір оператор машинаны аз дайындықпен басқара алады, бұл сіздің еңбегіңізді жоғары құнды әрекеттерге пайдалануға мүмкіндік береді. Пайдасы: Сіз ұзақ мерзімді еңбек шығындарын азайтасыз және білікті кескіштерді табу және ұстау бойынша бұрыннан келе жатқан мәселені шешесіз.
| салыстыру Метрикалық | қолмен кесу | SLCNC былғары тану кескіші | Сіздің артықшылығыңыз |
|---|---|---|---|
| Материал шығымы | Тәжірибеге сүйенеді; қалдықтардың жоғары ықтималдығы | Нақты пішін мен ақауларға негізделген интеллектуалды ұялар | Шикізат шығындарынан 5%-15% үнемдеңіз |
| Кесу дәлдігі | Сәйкес емес, жұмысшының шеберлігіне байланысты | Жоғары дәлдіктегі пышақ, төзімділік < ±0,1 мм | Тұрақты өнім сапасы, жақсартылған бренд имиджі |
| Жұмыс тиімділігі | Баяу, адам жылдамдығымен шектелген | Бір станок бірнеше жұмысшыны ауыстырады, тәулік бойы жұмыс істейді | Өткізу қабілеттілігі артады, жеткізу мерзімі қысқарады |
| Икемділік | Қалыптарды ауыстыру баяу және қымбатқа түседі | CAD файлдарын тікелей импорттаңыз, штамп қажет емес | Жеке және шағын топтамалық тапсырыстарға жылдам жауап беріңіз |
| Еңбек шығындары | Білікті, қымбат жұмысшыларға жоғары тәуелділік | Қарапайым операция, еңбекке тәуелділікті азайтады | Операциялық шығындарды төмендетіңіз және жалдау мәселелерін шешіңіз |
| Ұзақ мерзімді ROI | Төмен тиімділік және жоғары қалдықтарды шектейтін пайда | Материалды үнемдейді + тиімділікті арттырады + сапаны қамтамасыз етеді | Бәсекеге қабілеттілік пен табыстылықты айтарлықтай жақсартты |
| Параметр | мәні |
|---|---|
| Үлгі | SL2530CL |
| Жұмыс аймағы | 2500x3000мм |
| Максималды кесу жылдамдығы | ≤1800мм/с |
| Басқару режимі | CAM |
| Бекіту әдісі | Вакуумды сору |
| Брутто салмағы | 2000 кг |
| Қамтылған бағдарламалық құрал | Машинаны басқару және автоматты кірістіру бағдарламалық құралы |
| Файл пішімін қолдау | AutoCAD (DXF), AI, CorelDraw және т.б. |
| Кесуге төзімділік | ±0,1мм |
| Максималды кесу қалыңдығы | ≤40мм |
| Қолжетімді құралдар | Тербелмелі пышақ, тесу құралдары, таңбалау қаламы |
| Қолданылатын материалдар | Шынайы былғары, синтетикалық былғары, ПВХ, көбік және т.б. |
| Қауіпсіздік құрылғылары | Апаттық тоқтатулар, соқтығысуға қарсы жүйе, инфрақызыл сенсорлар |
| Жетек жүйесі | Жапондық серво моторлары, Тайваньдық бағыттаушы рельстер және тірек |
| Вольтаж | 220В / 380В ±10%, 50/60Гц |
| Кепілдік | 3 жыл |
| Номиналды қуат | 11кВт |
SLCNC шынайы былғары кескіш мыналар үшін тамаша шешім болып табылады:
Аяқ киім : Аяқ киімнің үстіңгі жағы, ішіктер және былғары панельдер тамаша кесілген.
Жиһаз және қаптау : диван жамылғыларына, орындықтарға және жастықтарға арналған таза кесілген былғары.
Автокөлік интерьері : Көлік орындықтары, рульдік қақпақтар және басқа ішкі бөлшектер үшін тамаша кесілген былғары.
Сәнді тауарлар : әдемі былғары сөмкелер, белдіктер, әмияндар және басқа аксессуарлар жасаңыз.
Былғарыға арналған болса да, SLCNC кескіші әртүрлі басқа икемді материалдарға жарамды.
Былғары өндірісіңізді келесі деңгейге көтеруге дайынсыз ба?
Материалды үнемдеуге және көбірек бизнеске қол жеткізуге уақыт келді. Жобаңызды талқылау және баға ұсыныстарын алу үшін бүгін сарапшыларымызға хабарласыңыз.