| Infhaighteacht: | |
|---|---|
SLCNC
An Gearrthóir Leathar Chliste CNC: Uasmhéadaigh Táirgeacht, Íoslaghdaigh Dramhaíl Stop a ligean ar cíos earráidí láimhe agus próisis neamhéifeachtúla gearrtha i do bhrabúis. Déantar Meaisín Gearradh Leathar Fíorúil SLCNC a innealtóireacht chun na dúshláin is mó sa tionscal leathair a réiteach. Trí scian ascalach ard-minicíochta a chomhcheangal le córas fís meaisín cumhachtach, déanann sé do líne táirgeachta a chlaochlú go hoibríocht thar a bheith éifeachtach, beacht agus brabúsach. |
Má tá tú ag obair ar leathar fíor nó le fíor-leathar, is dócha go gcosnóidh na saincheisteanna seo ort ó lá go lá.
1. Dramhaíl Ábhar Ard : Tá fíor-leathar costasach, agus féadann neadú agus gearradh láimhe traidisiúnta méid suntasach dramhaíola a tháirgeadh chuig do bhunlíne. Ní mór an sprioc a bheith i gcónaí ná an toradh folaithe a uasmhéadú.
2. Spleáchas ar Saothair Oilte : Tá fórsa saothair oilte veteranach ag teastáil le haghaidh gearrtha láimhe. Le fáil ar lucht saothair oilte, tá sé ag éirí níos deacra agus níos costasaí iad a aimsiú.
3. Éifeachtúlacht Táirgeadh Íseal : Is próiseas mall é gearradh láimhe agus féadann sé bac a chur ar tháirgeadh, rud a fhágann go gcailltear spriocdhátaí agus an neamhábaltacht táirgeadh a scála go cuí chun freastal ar riachtanais na gcustaiméirí.
4. Cáilíocht Gearrtha Neamh-chomhsheasmhach : Braitheann cáilíocht an phíosa gearrtha ar an duine a bheith tuirse agus oilte, rud a fhágann go bhfuil éagsúlachtaí i gcáilíocht an táirge agus athoibriú féideartha.
Tá an meaisín seo deartha mar réiteach díreach chun aghaidh a thabhairt ar na saincheisteanna seo. Comhcheanglaíonn sé ceamara tionsclaíoch ard-sainmhínithe mar aon le bogearraí cliste chun an próiseas gearrtha iomlán a uathoibriú agus a bharrfheabhsú.
1. Uasmhéadaigh Táirgeacht Ábhar trí Neadú Chliste: Déanann ceamara HD ár gcóras scanadh láithreach agus aimsíonn sé an comhrian cruinn agus aon locht (poill, coilm, malaí) ar an seithí leathair. Ansin, déanann na bogearraí neadaithe cliste do phatrún gearrtha a neadú go huathoibríoch timpeall na lochtanna, i bhfeisteas bhfreagra foirfe. Sochar: Méadú ar do úsáid ábhair ó 5% go 15%, ag laghdú go mór dramhaíl, agus ag sábháil suim mhór, ar feadh do chostais amhábhar. |
|
2. Dearbhú Cáilíochta Flawless le Aithint Uathoibríoch Lochtanna: Déanann an córas radhairc limistéir a bhfuil lochtanna orthu sa seicheamh neadaithe a mharcáil agus a sheachaint go huathoibríoch. Ráthaíonn sé seo go bhfuil gach píosa gearrtha gearrtha foirfe, agus go gcomhlíonann sé do chaighdeáin cháilíochta. Sochar: Gan aon ghearradh ar réimsí lochtacha, méadú suntasach ar do chéad pas, agus do chomhsheasmhacht amach anseo. |
|
3. Táirgiúlacht a threisiú le Gearradh Ardluais
Gearrann an scian ascalach níos tapúla agus níos cruinne ná aon lámh dhaonna ag minicíochtaí ardluais. Is féidir le meaisín aonair aschur roinnt oibrithe oilte a athsholáthar go héasca, ag rith lá agus oíche leis an aschur agus an athrá is gá. Sochar: Déan níos mó orduithe i níos lú ama, giorraigh do thimthriallta seachadta, agus cruthaigh buntáiste iomaíoch ollmhór.
4. Solúbthacht Iomlán a bhaint amach le Táirgeadh Die-Lúide
Déan dearmad faoin gcostas, an stóráil, agus an t-am amú a bhaineann le bás fisiciúil. Oscail do chomhaid CAD (AI, DXF, etc.) agus tús a ghearradh - tá sé chomh héasca sin! Ligeann sé seo duit solúbthacht gan fasach a bheith agat. Sochar: Déan orduithe saincheaptha, baisceanna beaga, agus fréamhshamhlacha chomh héasca agus a bhíonn rití móra. Níos fearr fós, is féidir leat freagairt i bhfíor-am ar threochtaí an mhargaidh gan na costais a bhaineann le huirlisiú.
5. Críochnaigh Superior a sheachadadh le Gearradh Ard-Beachtais
Is lann fisiceach é an scian ascalach a ghearrann gan teas. Ciallaíonn sé seo nach bhfuil aon imill dhóite, aon mhílí, agus gan boladh. Tá na gearrthacha glan, réidh agus cruinn laistigh de ± 0.1mm. Sochar: Is féidir leat táirgí a bhfuil cuma phréimh orthu a chruthú, agus dá bharr sin praghas níos airde a fháil ar an margadh.
6. Costais Saothair a Laghdú & Dúshláin Fostaithe a Réitigh
Má dhéantar an próiseas gearrtha a uathoibriú, laghdaítear do spleáchas ar shaothar ardoilte (ar ardchostas). Is féidir le hoibreoir amháin an meaisín a rith gan mórán oiliúna, rud a fhágann gur féidir do shaothar a úsáid le haghaidh gníomhaíochtaí ar luach níos airde. Sochar: Laghdóidh tú na costais saothair fhadtéarmacha agus tabharfaidh tú aghaidh ar an tsaincheist atá ann le fada maidir le gearrthóirí oilte a aimsiú agus a choinneáil.
| Méadrach | Lámhleabhar Gearradh | Gearr Aitheantas Leathar SLCNC Do | Shochar |
|---|---|---|---|
| Toradh Ábhar | Ag brath ar thaithí; poitéinseal ard do dhramhaíl | Neadaíonn go cliste bunaithe ar fhíorchruth agus lochtanna | Sábháil 5%–15% ar chostais amhábhar |
| Beachtas Gearradh | Neamh-chomhsheasmhach, ag brath ar scil oibrí | Scian ardchruinneas, lamháltas < ±0.1mm | Caighdeán an táirge cobhsaí, íomhá branda feabhsaithe |
| Éifeachtúlacht Oibre | Mall, teoranta ag luas an duine | Cuirtear roinnt oibrithe in ionad meaisín amháin, oibriú 24/7 | Cumas méadaithe, amanna luaidhe níos giorra |
| Solúbthacht | Is mall agus costasach é bás a athrú | Iompórtáil comhaid CAD go díreach, níl gá le bás | Freagair go tapa ar orduithe saincheaptha & baisc bheaga |
| Costais Saothair | Ard-spleáchas ar oibrithe oilte, costasacha | Oibriú simplí, laghdaítear spleáchas saothair | Costais oibriúcháin níos ísle & ceisteanna fruilithe a réiteach |
| ROI Fadtéarmach | Éifeachtúlacht íseal & brabúis teorainn ard dramhaíola | Sábhálann ábhar + neartaíonn éifeachtúlacht + cinntíonn sé cáilíocht | Iomaíochas agus brabúsacht an-fheabhsaithe |
| Paraiméadar | Luach |
|---|---|
| Múnla | SL2530CL |
| Réimse Oibre | 2500mm x 3000mm |
| Luas Gearrtha Uasta | ≤1800mm/s |
| Mód Rialaithe | CAM |
| Modh Fosúcháin | Súchán Fholúis |
| Meáchan Comhlán | 2000kg |
| Bogearraí san áireamh | Rialú Meaisín & Bogearraí Neadaithe Uathoibríoch |
| Tacaíocht Formáid Comhaid | AutoCAD (DXF), AI, CorelDraw, etc. |
| Caoinfhulaingt a ghearradh | ±0.1mm |
| Tiús Gearradh Max | ≤40mm |
| Uirlisí ar Fáil | Scian Ascalach, Uirlisí Punchála, Peann Marcáil |
| Ábhair Infheidhme | Leathar Fíor, Leathar Sintéiseach, PVC, Foam, etc. |
| Feistí Sábháilteachta | Stadanna Éigeandála, Córas Frith-Imbhuailte, Braiteoirí Infridhearg |
| Córas Tiomáint | Mótair Servo Seapánacha, Ráillí Treorach & Raca Téaváine |
| Voltas | 220V / 380V ±10%, 50/60HZ |
| Bharántas | 3 Blianta |
| Cumhacht Rátáil | 11KW |
Is é an Fíor-ghearrthóir Leathar SLCNC an réiteach foirfe do:
Bróga : uachtair bróg gearrtha go foirfe, boinn istigh agus painéil leathair.
Troscán & cumhdaitheoireachta : Leathar glan gearrtha le haghaidh clúdaigh tolg, cathaoireacha agus cúisíní.
Taobh istigh Feithicleach : Leathar gearrtha go foirfe le haghaidh suíocháin charranna, clúdaigh roth stiúrtha, agus comhpháirteanna taobh istigh eile.
Earraí Só : Déan málaí láimhe leathair álainn, criosanna, sparán agus gabhálais eile.
Cé go bhfuil sé deartha le haghaidh leathair, tá an gearrthóir SLCNC oiriúnach d'éagsúlacht ábhar solúbtha eile.
An bhfuil tú réidh le do dhéantús leathair a thabhairt go dtí an chéad leibhéal eile?
Tá sé in am ábhar a shábháil agus níos mó gnó a fháil. Déan teagmháil lenár saineolaithe inniu le do thoil chun do thionscadal a phlé agus chun luachan a fháil.